sobota, 19 lipca 2014

Prolog

Nazywam się Angel Johnson mam 19 lat i mieszkam w Wielkiej Brytanii. Właśnie skończyłam szkołę średnią i zastanawiam się nad studiami. Moi rodzice chcą abym została prawnikiem, ja natomiast zawsze kochałam dzieci...Miałam jeszcze dwa tygodnie na decyzję czy zostać prawnikiem czy "belfrem" w szkole. Nie chcę na razie o tym myśleć. Zawsze byłam spontaniczna i działałam impulsywnie.
Mam najlepszą przyjaciółkę na świecie - Connie, która jest dla mnie ogromnym wsparciem. Znamy się od dzieciństwa i zawsze w każdej sytuacji mogłyśmy na sobie polegać. Ona już dawno zdecydowała kim chce być. Kosmetologia to było jej życie. Mam też wspaniałego sąsiada Liama, który postanowił zostać lekarzem - zawsze miał wielkie serce .
Od roku mam cudownego chłopaka Louisa. Jest starszy ode mnie o rok i zajebiście seksowny. Chce zostać w przyszłości programistą. Poznałam go na basenie i od pierwszego wejrzenia coś między nami zaiskrzyło, chociaż nie chciałam się do tego sama przyznać.
Dzięki Lou poznałam jego dwóch najlepszych kumpli - Zayna i Harrego.
Zayn podpisał kontrakt z agencją reklamową i brał od życia jak najwięcej, nie bacząc na konsekwencje. Harry zaś, no cóż ... jest to ktoś dla mnie wyjątkowy...
Wszyscy razem tworzyliśmy zgraną paczkę, a Connie i Zayn moim zdaniem - coś więcej...

Ja i Louis byliśmy razem bardzo szczęśliwi, aż do momentu gdy pojawił się on... był naszym wspólnym przyjacielem,  do pewnej chwili...
Wtedy to się zaczęło ...
Nie chciałam być czyjąś własnością, a to co się działo wokół mnie powoli mnie przerastało...
Byłam zagubiona jak dziecko we mgle i wówczas stało się coś co odmieniło moje życie na zawsze...

7 komentarzy:

 1. TEN PROLOG Jest cudowny !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super prolog !
  Bardzo mi się podobał i czekam z niecierpliwością na pierwszy rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW *-* prolog Zajebisty bardzo mi sie podoba czekam na dalsze części :*

  OdpowiedzUsuń